Innowacyjne dopasowanie aparatów słuchowych

Dlaczego użytkownicy aparatów słuchowych nie zawsze są zadowoleni z ich działania?

W większości przypadków, jest to spowodowane niedostatecznym dostrojeniem aparatu słuchowego do fizycznych właściwości i budowy ucha danego Pacjenta. Uszy, każdego z nas mają inny kształt, inną budowę, a w związku z tym inaczej rozchodzą się w nich fale dźwiękowe. Dlatego, każdy aparat słuchowy musi być indywidualnie dopasowany do użytkownika.

Każde indywidualne dopasowanie aparatu słuchowego dla Pacjenta, wymaga dużo czasu i jeżeli jest "robione ręcznie", na tzw. "wyczucie", zależy w dużej mierze od doświadczenia danego protetyka słuchu.

Firma Mat-Słuch, bazuje na dopasowaniu, podczas którego najwięcej pracy wykonuje komputer. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, mierzone są akustyczne parametry słuchu Pacjenta. Na tej podstawie ustawiane są parametry aparatu słuchowego, by zagwarantować jak najwierniejsze i dokładne słyszenie dźwięków.

REM/Live Speech+ - najlepsza możliwa jakość odbieranego dźwięku w dopasowywanym przez nas aparacie słuchowym.

Pomiar ucha rzeczywistego

Osiągnij, najlepszą możliwą jakość odbieranego dźwięku – nie marnuj potencjału swojego aparatu słuchowego.

Zapraszamy Wszystkich posiadaczy aparatów słuchowych, na dające najlepsze efekty słyszenia dźwięków dopasowanie metodą REM/Live Speech+.

Najnowsza technologia dopasowania, oparta na pomiarach dźwięku w uchu rzeczywistym, oferuje najlepsze z możliwych dopasowanie jakości słyszenia dźwięków, do indywidualnych właściwości ucha osoby badanej. Zadowolenie z posiadanego aparatu słuchowego powoduje, że z radością i ekscytacją korzystamy z niego codziennie. Możliwość słyszenia otaczających nas dzięków, dostarcza nieustannie ekscytujących wrażeń.

Nie trać czasu, skorzystaj z naszych konsultacji. Zapraszamy na dopasowanie aparatu słuchowego, które pozwoli Ci odkryć dźwięk na nowo. Więcej informacji pod tel. 608 045 554.